KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11709164
nr 1170 9164
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, PT, IV, motivet: 24x21
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:50:43
19/3 17:20:03
19 mar
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund